06-150 96 235
Middenweg 34 3401 MB IJSSELSTEIN

06-150 96 235
Middenweg 34 3401 MB IJSSELSTEIN

Account Manager binnen- en buitendienst

17 / 100 SEO Score

IJsselstein 13 januari 2020

Commercieel Accountmanager voor Upwijs

Upwijs Recruitment, Upwijs Onderwijs en Upwijs Uitzendbureau zijn opgericht in 2016. Wij hebben vestigingen in IJsselstein en Weesp.

Om de markt beter te kunnen bedienen is Upwijs Uitzendbureau op zoek naar een enthousiast commercieel talent voor de regio Lopikerwaard, Utrecht e.o. met kennis van de markt in de uitzendbranche. Maar mocht je in een andere commerciele branche werkzaam zijn, dan nodigen wij je ook van harte uit te reageren.

Wij, Upwijs, zijn dus op zoek naar een collega die ons team komt versterken en uitbreiden. Als accountmanager ben je het eerste aanspreekpunt voor kandidaten die interesse hebben in een baan via Upwijs Recruitment om bij ons aan de slag te gaan.

Je gaat gesprekken en interviews plannen en je wil graag een match van 100% realiseren. Je voert selectie gesprekken en je draagt je steentje bij tot aan realisatie van het starten van de kandidaat op zijn of haar eerste werkdag. Bij ons, Upwijs Recruitment, ben je betrokken bij het gehele proces, dat maakt jouw werk afwisselend en dynamisch, geen enkele dag is hetzelfde. Natuurlijk kun je rekenen op de hulp van je collega’s. Samen Upwijs Recruitment groter maken. Een organisatie die bekend is in de omgeving.

Bij Upwijs selecteren we kandidaten allereerst op een match met onze opdrachtgevers. Deze uitgangspunten zijn een absolute voorwaarde richting onze opdrachtgevers en ook richting onze aanpak van werken.

Belangrijke aspecten binnen deze veelzijdige functie:

Searchen en matchen van kandidaten; je plant zelf afspraken in om de kandidaten te spreken

Selectie op basis van CV;

Het plaatsen van de kandidaten

Het onderhouden van contacten met je opdrachtgevers en de opdrachtgevers regelmatig bezoeken

Acquisitie

Vaardigheden

Naar wie zijn wij op zoek binnen ons team? En wat vinden wij belangrijk?

Je hebt minimaal een afgeronde MBO opleiding;

je Nederlands is van een uitstekend niveau;

je kan zelfstandig offertes en voorstellen uitwerken

telefoneren is je tweede natuur

je bent commercieel en representatief

je weet van aanpakken (een beetje humor is ook welkom)

communicatief vaardig

je bent nieuwsgierig en je wilt graag leren

je werkt graag samen  in teamverband

Over de werkgever

Upwjis heeft een tweetal vestigingen, IJsselstein en Weesp. Je hebt vrijheid in je functie. Je stemt zelf je agenda af op je doelen en de afspraken voor die week.

Wij bieden je een goed arbeidsvoorwaarden pakket zoals reiskostenvergoeding, gunstige pensioen- en bonusregeling, 25 vakantie dagen, een fijne omgeving met veel vrijheid om in te werken. Bij gebleken geschiktheid en succes een auto en telefoon van de zaak.

Ruime opleidingsmogelijkheden via de academie van Upwijs Recruitment.

Ben jij nieuwsgierig geworden? Wij zijn te bereiken onder telefoonnummer: Lisette Veldhuijzen, tel.: 06 – 15096235.

Upwijs Recruitment maakt de verbinding waar tussen opdrachtgevers, kandidaten en…. Upwijs Recruitment!

Contract:

tijdelijk met uitzicht op een vast dienstverband

Scholing:

Minimaal MBO-opleiding, MBO+ of een HBO-opleiding

Uren per week: 32 – 40

Lisette Veldhuijzen

06-15096235
Middenweg 34, 3401MB IJsselstein